sobota 5. května 2018

Lara Adrian - Polibek půlnoci

POLIBEK PŮLNOCI
Kiss of Midnight (2007)
Lara Adrian

série Půlnoční rasa
díl 1/6 (údajně bylo vydáno více knih)

rok vydání 2010
nakladatelství Brána

romány, pro ženy, fantasy

Anontace: Polibek půlnoci je první díl upírské milostné ságy americké spisovatelky Lary Adrian. Autorka ve svém poutavém románu stvořila temný svět, v němž se mistrně mísí napětí se scénami plnými spalující vášně. Kniha, která byla přeložena do několika jazyků, si získala příznivce po celém světě.
Tajemný přitažlivý cizinec pozoruje hlavní hrdinku, mladou fotografku Gabrielle, v přeplněném tanečním klubu. Dívka se později stane svědkyní brutální vraždy a děj nabírá nečekané obrátky. Gabrielle je uvržena do světa, o němž doposud neměla tušení - do světa plného stínů, kde žijí upíři, jejichž existenci si běžní lidé vůbec neuvědomují, a kde hrozí vypuknutí krvavé války. Lucan Thorne je upír, jehož posláním je už po staletí chránit nic netušící lidstvo před hrozbou zvrhlých upířích soukmenovců, kteří propadli zhoubné závislosti na krvi. Když potká půvabnou Gabrielle, jeho život se rázem změní. Ve chvíli, kdy si Gabrielle vyberou za terč jeho nepřátelé, pouští se sám do boje o její záchranu
CO K TOMU ŘÍKÁM JÁ:
Je hodně těžké psát hodnocení knihy, kterou jsem dočetla téměř před měsícem, ale neměla jsem úplně prostor se věnovat blogu a sepsat o ní článek.
Kniha mi byla doporučena poté, co jsem pro známou sháněla literaturu podobnou 50 odstínům šedi.
Kamarádka mi řekla, pokud mám ráda upíří tématiku (a to já sakra ráda mám) a nevadí mi knihy 18+ bude se mi to líbit.
A tak jsem se nechala nalákat. Trošku jsem očekávala něco jako Stímívání s přídavkem erotiky.
Tohle bylo trošku tvrdší, občas jsem se musela hodně červenat. Milostné scény byly protkané docela zajímavým příběhem.

Jako takhle, kniha mne nenadchla,ale ani neurazila. Na databázi knih odemně získala slušné tři hvězdičky.
S nadšením jsem se vrhlana pokračování, trošku jsem doufala, že budeme dále sledovat příběh Gabrielly a Lucana,ale místo toho sledujeme dalšího bojovníka Rodu - Danteho.

1 komentář:

  1. Kniha vypadá lákavě nejen svou obálkou ale hlavně anotací :) Rozhodně se podívám do knihovny jestli ji tam nebudou mít k půjčení :)

    OdpovědětVymazat